Slide background
Slide background

Přátelák v Písku

Lucka 80mV pátek 11.10 jsme vyrazili jako každý podzim na tradiční Pohár přátelství do Písku. Počasí mělo být nádherné a tak jsme se těšili na pohodové závody. Terén jsme znali od loňska, tak jsme věděli, do čeho jdem. Pořadatelé slibovali, přátelské tratě což si většina z nás předtavovala trochu jinak. Asi budeme muset potrénovat, neboť na takové maratony na konci sezóny měl málokdo.

V sobotu se běžela osmdesátka. Pochvalu zaslouží zejména naše nejmladší závodnice Lucka, která na svých druhých velkých závodech dostala pouhých devět minut od vítězky. Na stupně se probojovali: Johanka druhá, Pája druhá, Jitka třetí a Marťa třetí.
Po náročném večeru, za který si naši dorostenci zaslouží pochvalu za dodržení večerky, se běžel dvoumetr, který je super a měří výborně. Ovšem tratě byli náročné takže pochvalu si zaslouží všichni kdo se dostali do cíle. Martin si naštěstí večerní etapu napravil nejrychlejším doběhem na maják. I v neděli jsme nějaké stupně urvali: Martina druhá, Jitka třetí a Kuba třetí. Celkově se umístili: Johanka třetí, Jitka druhá a Kuba druhý. No už se těším příští týden na foxoring do krásného okolí hradu Kost. Doufám, že na nás Turnovští stavitelé budou hodní.
Martina L.

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II