Slide background
Slide background
mcr 2020

Aktuálně

logo ms2016Na Mistrovství světa do Bulharska se letos nominovali zase běžci z našich řad. Za juniory bude bojovat o medaile Martin, za ženy Bětka a mladé veteránky Jitka.
Závody MS se běží 4., 5., 6. a 8.9.
Informace hledejte na tomto odkazu a držte pěsti:
http://www.jakubsrom.cz/
http://ardf2016.com/
pop 1Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na prezentaci našeho sportu v olympijském parku. Bez vaší pomoci, bychom to nezvládli.
ls 2016První sprnový týden patřil společnému soustředění našeho oddílu, oddílu ASP a FCS. Příjezd do školy v přírodě - Sklárna u Žihle byl naplánován na nedělní podvečer, tudíž jsme mohli po večeři ještě vyrazit na malou seznamovací procházku s okolním lesem.

A v pondělí ráno to už vypuklo naplno. Po „bohaté“ snídani se děti rozdělily na dvě základní skupiny – začátečníky a pokročilé. První skupinu začátečníků si vzali na starosti především Marcela, paní vychovatelka Dáša a Jirka K. Jejich hlavním úkolem bylo tyto děti seznámit se základním měřením na dvoumetru, procvičováním osmdesátky aby se v lese nebáli a věřili rádiu. Proto běhali hvězdice s oběma rádii, linie, krosy a podobně.
logo opp 2016Olympiáda je v plném proudu a ač náš sport nepatří mezi olympijské, můžete si ho vyzkoušet v Olympijském parku Pardubice ve dnech 15.8. 17.8. a 19.8.2016. Najdete nás hned vedle stánku oddílu orientačního běhu Pardubice v prostoru starých Jatek. Vše Vám rádi vysvětlí a ukáží zkušení závodníci a trenéři našeho oddílu.

Těšíme se na Vaši účast.

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II