Slide background
Slide background

Aktuálně

zim souNa začátku února (2.-5.2.) jsme se zase pěkně sešli na zimním soustředění. Již podruhé se uskutečnilo v Suchém Dole u Police nad Metují na chalupě rodinky Klecových. Tímto jim velice děkuji za poskytnuté přístřeší a všechny další vymoženosti, které chalupa nabízí (WC, sprcha, kuchyň, stolní fotbal, šipky, kolo štestí, krb, pípu, televizi...).
pp 2016 johanka mNáročné závody, pořádný terén, ale i příjemně strávený prodloužený víkend s přátelskou atmosférou, přátelskými pořadateli, přátelským ubytováním i přátelskou stravou, to vše nabízeli letos FOXklubáci na Přáteláku.

A jak se jejich sliby vyplnily?

pp 2016Poslední víkend v říjnu jsme se z celé republiky sjeli do Sušice, abychom se zúčastnili posledních letošních závodů. Jako již tradičně se na závěr sezony konal Pohár přátelství, který pořádá Foxklub. Letos se konal již 40. ročník tohoto závodu. Pořadatelé využili pátečního svátku a ke dvěma klasikám přidali ještě mistrovství republiky ve foxoringu.
mcr 2016 01Letošní Mistrovství České republiky v ROB na klasických tratích se konalo 15.-16.10. 2016 v Osečné pod taktovkou Turnovského oddílu. Prostor na okraji Ralské pahorkatiny nabízel různorodý terén, který nebyl vůbec jednoduchý na běh. Tratě byly postaveny s rychlými i pomalými vysílači, mezi kterými nebylo nutno přelaďovat. I díky vícero kontrolám v lese byly postaveny náročné tratě s možností volby pořadí a různých postupů, které mohli závodníkům výrazně pomoci nebo ublížit.

Podporují nás

Městský obvod Pardubice II